View Single Post
Old 2012-09-24, 11:50 AM   #14
paweloyama
Unicyclist

paweloyama's Avatar

Aaaaawwwwwww :3 Jest WSPANIAŁY!! :3
Przepiękny uni!!

Quote:
Originally Posted by makym View Post
Nie wiem na jakim jesteś etapie Paweloyama, Czy masz już wszystkie części?
Mój ciągle wygląda tak jak wyglądał:
https://www.dropbox.com/s/jkopn6rdzs...2021.59.27.jpg

Czekałem na obręcz pięć tygodni i się nie doczekałem. Niestety wybrałem brytyjską Royal Mail, i jak podejrzewa Nick z UDC-UK poczta musiała obręcz zgubić. Ale za to UDC wysłało mi kolejną za darmo, więc ukłon w ich stronę. Tym razem UPSem.

Quote:
Ja musiałem frezować: mocowanie łożysk na ramie (...)
No ja właśnie też :/ Kris mógł był o to zadbać, skoro piasta ma być niby kompatybilna z ramami KH. No ale nie był to duży problem więc kończę jęczeć.

Quote:
Nie wiem na jakim jesteś etapie Paweloyama, Czy masz już wszystkie części?
Ja dużo czasu spędziłem na montażu hamulca tarczowego. Jeśli zamierzasz założyć magurkę na obręcz to nie ma sprawy. Z tarczówką jednak jest troche zabawy.
Instaluję właśnie magurę Zakładałem kiedyś jednak tarczówki z kumplem do jego dwóch kółek i było z nimi tyle zabawy, że w końcu kupił magury xD

Widzę, że korby masz Spirity, ja ze względu na tegoroczny konieć świata zdecydowałem się na wytrzymalsze Momenty
Nie ufam aluminiowym crankom (kilka razy wyrwałem pedał z korby :/), ale bardzo chciałbym usłyszeć Twoją ich recenzję kiedy już chwilę pojeździsz.

No i wogóle całość full wypas! Pedały z magnesium, cranki Spirity, karbonowe siodełko, tarczówka.
To jest potencjalnie najlepszy uni jakiego w ogóle można złożyć.
Jedyne dwa upgready jakie widze to ramka Triton i GuniBar by lunicycle.

Ile cię całość wyniosła? W zł? Ale to lepiej na PW

Ile waży?

Page generated in 0.03154 seconds with 9 queries